Безкоштовні консультації для людей, які тікають від війни в Україні, та їхніх близьких в Україні .

У стані війни фізичне і психічне здоров’я людини під загрозою.

В основному, потреби від психологічної консультації поділяються на 2 типи:

Короткотривалу роботу в період кризи (може тривати днями, тижнями) і тривалу роботу (після початкової кризи, коли психологічні проблеми глибші).  Своєчасна допомога знижує ризик довгострокових наслідків травми.

Організація “Кожа” пропонує безкоштовні консультації психолога (з перекладачем з української мови, якщо потрібно).  Сеанси онлайн та безкоштовні. Одна консультація триває близько 60 хвилин.  Перекладачі, як і психологи, поважають вимоги конфіденційності сеансів.

 Кому це потрібно?

 – Якщо ви не можете спати;

 – Якщо ви тривожні і напружені;

 – Якщо у вас є несподівані спалахи гніву, тривоги або смутку;

 – Якщо ви постійно думаєте про війну та своїх близьких;

 – Якщо ви дуже переживаєте за майбутнє;

 – Якщо ви відчуваєте себе розгубленим і невпевненим

 – Якщо вам потрібна порада, як пояснити вашій дитині важкі теми.

Як подати заявку на консультацію?

Скористайтеся чатом на цій платформі, щоб отримати консультацію психолога. Натисніть «Запит на консультацію» та заповніть коротку форму, яка ще відкриється. Поля ІМ’Я та ТЕЛЕФОН є обов’язковими для заповнення. Ви можете обрати мову консультації – українську, болгарську чи англійську. Консультації українською мовою в більшості випадків проводяться з перекладачем, оскільки україномовних терапевтів, з якими ми працюємо, небагато.

Якщо ви надаєте перевагу певній платформі, через яку можна зв’язатися з вами, напишіть це в полі про отримання додаткової інформації. (Viber, WhatsApp, Signal, Telegram, Messenger, Zoom, Teams). Після подачі заявки психолог зв’яжеться з вами протягом 24 годин.

Конфіденційність та обробка персональних даних 

Фонд “Шкіра– це платформа психологічного здоров’я”, що працює в повній конфіденційності з дотриманням вимог до психотерапевтичної роботи. Перекладачі, які консультують, заздалегідь проінструктовані та підписали заяву про конфіденційність.

Про фонд

“Шкіра – платформа психічного здоров’я” – неприбуткова громадська організація, метою якої є боротьба зі стигмою щодо психічного здоров’я та доступ до своєчасної кваліфікованої психіатричної допомоги. З моменту заснування у 2018 році фонд реалізував ряд проектів, серед яких будівництво першої м’якої кімнати в Болгарії, видання книжки, щоб допомогти дітям та їхнім батькам подолати втрату, а також безкоштовні консультації з кваліфікованими спеціалістами для людей, які постраждали від пандемії.

Регистрирана разпознаваемост, декларативна толерантност и обществена значимост на проблемите на психичното здраве, но и повече консервативност. Това отчита нова втора вълна на експериментално изследване на „Кожа“,
Как миcлим за пcихичното зраве
"Човек на годината" 2022 беше присъдена на добролците, активистите и организациите, подкрепили засегнатите от войната в Украйна. "Кожа" получи това признание за психичноздравната помощ, която предостави онлайн още в първите часове на бомбардировките, а по-късно и на терен в София.
317513814-883058982689688-4299891078554369143-n
Заключението е, че България изостава с десетилетия от очакванията за модерно държавно осигуряване на грижи за психичното здраве, продължава да демонстрира незачитане на психичното здраве на своите граждани, а подходът към цялостния проблем на психичното здраве и институционалните социални грижи в България следва радикално да се промени.
cpt-2022
Посещението ще се проведе межди 14 и 16 ноемрви 2022. Неговата основна част  е организирана около двудневна среща ( 15 и 16 ноември) с екипа на белгийското федерално правителство, отговарящ за реформата. В допълнение към тази инициатива, на 14 ноември ще се проведе  конференция, организирана под егидата на Чешката република (в момента държаща председателство на Съвета на ЕС), както и  посещение на местни служби за оказване на психичноздравна подкрепа. 
federal-parliament-palace-nation-brussels
“Въпросът за развода. За деца и родители” е втората книжка от поредицата “Въпросът за…”, следваща “Въпросът за смъртта. За деца и родители”. “Въпросът за развода” дава някои идеи за начина, по който бихме могли да разговаряме с децата, когато родителите им вземат решение да се разделят и да заживеят отделно. Тя е замислена за деца от 4 до 10-годишна възраст и техните родители, но е подходяща за всеки, който има нужда от подкрепа при разговор в темата за раздялата на мама и татко.
3